دیگ پخت ضایعات کشتارگاهی

دیگ پخت ضایعات کشتارگاهی

باتوجه به این که انرژی بخارگستر اولین تولیدکننده میکسرهای پودرگوشت در کشور می باشد لذا با تکیه به تجربه و دانش فنی امروزه دستگاه های انرژی بخار گستر از نظر کیفیت و قیمت قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی بوده و دارای عمر بسیار بالایی می باشند.همچنین تمام قطعات دستگاه پودر گوشت قابل بازسازی و تعمیر بوده و طوری طراحی شده است که بدون هیچ مشکلی تعویض گردند.

دیگ پخت ضایعات کشتارگاهی شرکت انرژی بخار گستر به دلیل طراحی استثنایی، دارای طول عمر زیادی است. از محسنات بارز این دیگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صرفه جویی در مصرف انرژی

حداکثر بازدهی در مقایسه با حداقل سرمایه گذاری

عملکرد آسان و عدم نیاز به نیروهای متخصص کاری

دیگ پخت شرکت انرژی بخارگستر موارد کاربرد بسار متنوعی دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استریل کردن

هیدرولیزه کردن

پخت ضایعات

خشک کردن با رطوبت مورد نیاز

این دیگ پخت به صورت دو جداره طراحی گردیده است که در جداره داخلی ضایعات قرار می گیرند و این ضایعات توسط بخار سوپر داغی که بین دو جداره تزریق می شود قرار گرفته که نهایتا منجر به عمل آوری پودر پروتئین، بر اساس استانداردهای معتبر می گردد.

دیگ پخت ضایعات کشتارگاهی ساخت شرکت انرژی بخار گستر که جهت تبدیل ماهی به پودر گوشت و پختن ضایعات حاصله از کشتارگاه دام و طیور مورد استفاده قرار میگیرد به صورت دو جداره طراحی گردیده جدار داخلی از فولاد ضد سایش ساخته شده که ضایعات قرار گرفته و این ضایعات توسط بخار سوپر داغ که از میان دو جداره تزریق میشود باعث عمل آوری پودر گوشت و پودر استخوان بر اساس استانداردهای معتبر میگردد . همچنین دستگاه فوق دارای کلاچ مکانیکی جهت راه اندازی نرم موتور و بالا رفتن عمر الکترو موتور می باشد و به منظور جلوگیری از گیر کردن پارویی در حین عملیات پخت ناشی از وجود قطعه آهنی بین پارویی و جداره دیگ مجهز به فیوز مکانیکی تعبیه در داخل کوپلینگ می باشد که امکان آسیب دیدن جدار داخلی دیگ و یا شکستن پارویی به کلی از بین رفته . جدار خارجی دیگ بوسیله پشم شیشه به ضخامت ۵۰ میلی متر عایق بندی و توسط ورق استیل به ضخامت ۷/۰ میلی متر کاملا” محافظت می گردد . به دلیل اینکه فرآیند پخت استخوان از پیچیدگی خاصی برخوردار است این دیگ مجهز به سیستم چربیگیر استخوان قبل از پخت کامل استخوان می باشد. به دلیل ماشین کاری دقیق و یکسره شفت دیگ عدم هم محوری شفت در حد زیر ۵/۰ میلی متر می باشد که سبب عمر طولانی رولبرینگ ها و عدم نشتی حتی در فشار ۳bar می باشد . همچنین بر روی شفت در محل قرارگیری نخ گرافیت جهت آبندی دو عدد بوش ضد سایش از جنس VCN سخت کاری شده و سنگ زنی شده نصب شده است.

 

برای مشاوره و درخواست سفارش برروی دکمه تماس با ما کلیک نمایید.